همپای مسافر اردیبهشت، روایتی از سفر رهبری به کردستان منتشر شد

تازه ترین اثر انتشارات انقلاب اسلامی با عنوان «همپای مسافر اردیبهشت» به قلم مهدی قزلی به نمایشگاه کتاب تهران رسید.

چهارشنبه 28 اردیبهشت 1401


این کتاب روایتی از سفر استانی رهبر معظم انقلاب به استان کردستان در سال ۱۳۸۸ است که به همت انتشارات انقلاب اسلامی وابسته به دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای (مد‌ظلّه‌العالی) در سالگرد این سفر تاریخی منتشر شد و از روز چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت در غرفه‌ی این انتشارات عرضه می‌شود.

همپای مسافر اردیبهشت، روایتی صمیمانه، از سفر ۸ روزه‌ی رهبر انقلاب به استان کردستان در اردیبهشت سال ۱۳۸۸ است. 
معظم‌له در این سفر، در شهرهای سنندج، مریوان، بیجار و سقز حضور داشتند و این سفر، برکات و آثار زیادی داشت که با قلم نویسنده به برخی از آن‌ها اشاره شده است.

یکی از اتفاقات خاص این سفر، این بود که گروه‌های جدایی‌طلب و تروریستی منطقه از ده روز قبل دست به خرابکاری و فعالیت‌های مسلحانه می‌زنند که این اتفاقات، با هدف برهم زدن برنامه‌ی سفر رهبر انقلاب بوده ولی با این وجود، نتوانستند خدشه‌ای به این سفر و رویداد تاریخی وارد کنند.

مهدی قزلی که نویسنده‌ای شناخته شده در حوزه‌ی روایت و سفرنامه است، همراه تیم رسانه‌ای در این سفر حضور داشته و این کتاب ماحصل روزنوشت‌ها، یادداشت‌ها و روایت او از مسافر اردیبهشت کردستان است.

کتاب «همپای مسافر اردیبهشت» تازه ترین اثر انتشارات انقلاب اسلامی، با ۱۲۶ صفحه و ۸ قطعه عکس از این سفر تاریخی، در دسترس علاقمندان قرار گرفته است و مخاطبان می‌توانند در نمایشگاه کتاب تهران، این کتاب و دیگر عناوین این انتشارات را از غرفه‌ی انتشارات انقلاب اسلامی واقع در شبستان اصلی ابتدای راهروی ۶ تهیه نمایند.

تصاویر

همپای مسافر اردیبهشت، روایتی از سفر رهبری به کردستان منتشر شد

aeecac2e-c384-4554-81ee-c88025f46b82

نظر جدید

Website

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: