«سرباز» در نمایشگاه کتاب تهران

بسته‌ی محصول فرهنگی «سرباز» به همت انتشارات انقلاب اسلامی وابسته به دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای (مد‌ظله‌العالی) منتشر و در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در دسترس عموم علاقمندان قرار گرفت.

دوشنبه 26 اردیبهشت 1401

این بسته شامل دوعنوان کتاب، ۲۲ قطعه تصویر و یک قطعه پوستر می‌باشد.

اولین محصول این بسته، کتاب «یاران سلیمانی» است که بیانات رهبر معظم انقلاب در جمع خانواده‌های شهدای مدافع حرم را در بر می‌گیرد که برخی از این بیانات برای نخستین بار منتشر شده است.

کتاب مصور «قاف»، دیگر محصول بسته‌ی سرباز، شامل خاطرات حاج قاسم سلیمانی از جنگ سی و سه روزه‌ی لبنان است که درقالب داستان تصویری منتشر شده است.

۲۱ قطعه از عکس‌های شهید حاج قاسم سلیمانی همراه با بیانات حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای در مورد شهید سلیمانی به چاپ رسیده است که ۴ قطعه از این تصاویر برای نخستین بار منتشر شده است. همچنین عکس ویژه‌ای که به دیدار خانواده‌ی حاج قاسم سلیمانی با رهبر معظم انقلاب در سال ۱۳۹۳ اختصاص دارد همراه با متن سخنرانی معظم‌‌له در این جلسه، برای نخستین بار منتشر شده است.

پوستر «یا حسین فرماندهی از آن توست» محصول دیگر بسته‌ی سرباز است.

بسته‌ی سرباز با طراحی منحصر به فرد، از سوی انتشارات انقلاب اسلامی منتشر شده و در حال حاضر، علاقمندان می‌توانند این بسته و دیگر منشورات این انتشارات را در نمایشگاه بین‌المللی کتاب از شبستان اصلی، ابتدای راهروی شماره‌ی ۶ تهیه کنند.

تصاویر

«سرباز» در نمایشگاه کتاب تهران

1d617856-caea-4a9d-a0e4-6b0f92b40fcb

نظر جدید

Website

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: