نکته‌های ناب (جلد‌سوّم)

گزیده‌ی بیانات رهبر فرزانه انقلاب اسلامی در جمع دانشجویان و دانشگاهیان

  • نویسنده: حسن قدوسی‌زاده
  • تعداد صفحات: 112
  • قطع: رقعی
  • قیمت: 3000 تومان
امتیاز: با 0 رای Article Rating
امتیاز شما:
بازدید: 150 نظر:0

موضوع: نظام و انقلاب ، استکبار جهانی

درباره کتاب

"نقل از مقدمه‎ي كتاب"
مجموعه‌اي كه با عنوان "نکته‌های ناب" فرا روي شما است، گلچینی دلنشین و جذاب از بیانات رهبر فرزانه انقلاب حضرت آیت‌الله خامنه‌ای مدّظلّه‎العالی است که در طول سالهای 83-63 در جمع دانشجویان، استادان دانشگاه، مسئولین شورای عالی انقلاب فرهنگی و سایر مجامع علمی و دانشگاهی ایراد گردیده است.
هر چند متن کامل بیانات معظّمٌ‌له در جمع دانشجويان و دانشگاهيان، هر ساله در قالب كتابي با عنوان «دانشگاه اسلامي و رسالت دانشجوي مسلمان» توسط نهاد نمايندگي مقام معظّم رهبري در دانشگاهها منتشر شده و در اختيار دانشجويان عزيز قرار گرفته است؛ اما از آنجا كه اين بيانات حاوي مباحثي بسيار ارزشمند و راه‌گشا براي نسل جوان و به ويژه دانشجويان عزيز دانشگاه‌ها است، مركز فرهنگي نهاد تصميم گرفت نكات مهم و اساس اين بيانات را استخراج و پس از تدوين و فصل‌بندي به صورت مناسب در اختيار مجامع دانشگاهي و فرهنگي قرار دهد. بدين ترتيب تمام مطالب پس از گزينش و فهرست‌بندي، در 15 فصل تدوين و در قالب 5 جلد تنظيم و منتشر شد.

 

موضوعات مهم

نقش حضرت امام‌(ره) در پيدايش انقلاب اسلامي/ نظام اسلامي؛ هويت جمعي و ملّي مردم ايران/ برخي از بركات نظام جمهوري اسلامي: مردم‌سالاري ديني، زنده كردن روحيه ابتكار، خلاقيت علمي و اعتماد به نفس در كشور/ معنا و ماهيّت ضد انساني استكبار جهاني

Website

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: