شکوه فرمان

مجموعه بیانات مقام معظّم رهبری (دام‌ظله) در اجتماعات عظیم مردم ولایت‌مدار قم المقدسه

  • نویسنده: موسسه‌ي فرهنگی- هنری راه فخرالائمه (ع)
  • تعداد صفحات: 195
  • قطع: رقعی
  • قیمت: 3600 تومان
امتیاز: با 0 رای Article Rating
امتیاز شما:
بازدید: 182 نظر:0

درباره کتاب

"نقل از مقدمه‌ي كتاب"
حضور شكوهمند و سراسر خير و بركت مقام نيابت عظماي بقية‌الله الاعظم (سبحانه و تعالي)، حضرت آيت الله العظمي خامنه‌اي، رهبر معظّم انقلاب اسلامي در خاستگاه انقلاب و مهدِ جهاد و بصيرت، به ما توفيق داد تا پروانه‌وار در حريم كلام پرنور حريم حضرتش- كه با درايت، فصاحت و استحكام تمام در مجامع با‌عظمت، خيل مشتاقان زيارت امام نور، ايراد گرديده- پر و بالي بزنیم و بدون هیچگونه برداشت شخصی و تصرّف محتوایی، تشنگان این زلال معرفت و بصيرت را سيراب گردانيم. در اين مجموعه سعي شده تا با دسته‌بندي دقيق، دستيابي به لبّ فرمايشات و مطالبات آن بزرگوار براي اهل ولايت و نخبگان و موثرين از يكسو و مسئولين و دست‌اندركاران اجرائي و فرهنگي و نهادها و ارگانهاي ذي‌ربط از سوي ديگر سهل و ميسور گردد.
و اين كمترين گامي بود كه در راه اجرائي شدن اوامر و منويات حضرتش در حدّ بضاعت مضجاة برداشته شد. كه وعده‌ي الهي در آيه‌ي كريمه‌ي: "و من يتول الله و رسوله والذين آمنو فان حزب الله هم الغالبون" زماني تحقق عيني پيدا خواهد كرد كه در ظرف طاعت، لبريز فيض شده و رضايت كامل حضرت حق (ع) به شايستگي جلب گردد.

 

موضوعات مهم

جایگاه و سابقه‌ی شهر قم و مردم آن/ موقعیّت، نقش تکالیف حوزه‌ی علمیه‌ی قم در جهان امروز/ پاسخ به شبهه‌ها و سوال جوانان/ تحول در حوزه‌ي علميه و مسايل آن/ اهميّت و جايگاه بسيج/ بصيرت و بي بصيرتي

Website

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: