شعاعی از نیّر اعظم‌(ص)

رهیافتی به منظومه‌ی فکری رهبر معظّم انقلاب اسلامی حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای درباره‌ی حضرت محمّد‌مصطفی‌(ص)

  • ناشر: انتشارات انقلاب اسلامی
  • نویسنده: دفتر فرهنگی فخرالائمه (علیهم‌السّلام)
  • تعداد صفحات: 421
  • قطع: وزیری
  • قیمت: 20000 تومان
امتیاز: 5 با 1 رای Article Rating
امتیاز شما:
بازدید: 342 نظر:0

درباره کتاب

"نقل از پیشگفتار کتاب و حکمت نامگذاری"
انوار ساطع از این نیّر اعظمِ سپهر وجود، اگر چه در طول قرون گذشته در طول قرون گذشته تا کنون توانسته در سرتاسر کره‌‌ی خاکی، دلهای فطرتاً نورجوی میلیونها انسان را فروغ توحید ببخشد و آنها را از ظلمات جهل رهانیده و جانهای شیفته‌شان را طراوتی ملکوتی عطا کند؛ امّا هنوز که هنوز است، توسن تیزپای عقول بشری نتوانسته حتی شعاعی از این کانون جاودان نور و روشنایی را بشناسد.
پیامبر اعظم‌(ص) ما که آخرین فرستاده‌ی خدا و خاتم‌النبیین است، در سرتاسر حیات پر برکت، خود کوشید تا در عرصه‌های مختلف زندگی، چگونه زیستن را با گفتار و رفتار و کردار خود به بشریت – آن هم نه فقط انسانهای زمان خود، که بشریت در همه‌ی اعصار و قرون بعد از خود بیاموزد و در این راه چه رنجها و مرارتها کشید، که حتی قلم تاب شرح آن را ندارد...
این مجموعه‌ی گرانقدر که جمع‌آوری شده از بیانات شیوا و نغز رهبر معظّم انقلاب، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای (أدام‌الله‌ظلّه) است، می‌تواند گامی مؤثر برای نیل به قله‌ی معرفت نسبت به ساحت مقدّس نبیّ اعظم و تأسی به مکارم اخلاق حضرتش در تمامی عرصه‌های فردی و اجتماعی باشد.
کتاب با همکاری مؤسسه‌ی پژوهشی فرهنگی انقلاب اسلامی و توسط انتشارات سروش در 421 عرضه شده است.

 

موضوعات مهم

ویژگیهای شخصی و معنوی پیامبر/ اخلاق و سیره‌ی پیامبر/ تعلیمات پیامبر/ ویژگیهای عصر بعثت/ بعثت پیامبر/ وقایع خاص در تاریخ پیامبر اکرم/ پایه‌گذاری تمدن اسلامی/ نقش اهل بیت در نهضت نبوی/ وظایف مسلمانان نسبت به پیامبر اکرم (ص)

Website

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: